Kampanie SMS

Oferujemy prostą w obsłudze usługę AMS-SMS, umożliwiającą prowadzenie kampanii SMS-owych  poprzez masową dystrybucję wiadomości SMS do odbiorców w   różnych sieciach komórkowych.

  • AMS-SMS jest usługą skierowaną do firm, osób prywatnych i instytucji, dla których szybka komunikacja jest istotnym elementem działania a ważne informacje powinny docierać do klientów na bieżąco.
  • AMS-SMS stanowi skuteczne i tanie narzędzie usprawniające komunikację np. w kampaniach marketingowych, w systemach lojalnościowych,  ponieważ pozwala na cykliczną i automatyczną wysyłkę wiadomości SMS.

AMS-SMS  umożliwia  zarządzanie krótkimi informacjami tekstowymi SMS:

  • AMS-SMS jest dostępny za pomocą dowolnie zaprojektowanego narzędzia np. strony www lub modułu wbudowanego w aplikacje Klienta.
  • Wysyłka SMS-ów możliwa jest po wprowadzeniu pojedynczego numeru telefonu lub wprowadzeniu listy numerów z pliku tekstowego lub dokumentu Excel. Po wysłaniu dowolnej ilości SMS-ów na bieżąco generuje raport wysłanych widomości uwzględniając: numer odbiorcy oraz datę i czas doręczenia.
  • Zaletą usługi  AMS-SMS jest możliwość wysyłania wiadomości SMS z tzw. brandingiem lub nadpisem.  W polu nadawcy SMS wpisana jest dodatkowa informacja np. nazwa firmy (do 11 znaków bez polskich liter) lub numer telefonu (do 13 dowolnych cyfr).